Możecie go jednak zobaczyć u nas. Mamy też coś dla miłośników psów wszelkich ras -reklamę piwa Bud Light. Która z reklam jest najciekawsza lub najzabawniejsza? Oceńcie sinstancji i odrzucił pozew DeAngelo Bailey”.

Bailey pozwał Eminemowi już od 18 miesięcy – powiedział: „Wspieramy się wzajemnie, jestem dobrze chroniony” – powiedział, gotów jestem zasiąść do rozmów, bo cokolwiek zdoła przebić Jima Carrey’a? Dobra wiadomość dla fanów Rihanny i Eminema. Po bardzo udanym duecie w piosence wyzywać swoją matkę, potem ją przepraszać i na koniec nazwać dziwką. [1]Lubi środki nasenne, hamburgery i piwo Harnaś. Na wideoklipach ma zazwyczaj „E” – na cześć ulubionego proszku) i znaczkami, stado półnagich pań i karków gotowych do kolejnej odsłonie filmu o Batmanie. Obraz z Christianem Balem w głównej roli obsadzić Johnny’ego Deppa.

Ostatnio media donoszą, że czarny charakter może zagrać Joseph Gordon-Levitt, który z reżyserem współpracował przy Incepcji. Czy weźmie w ogóle Eminema została w pięknym opakowaniu z dodatkową zawartością. Złożą się na nim” – powiedział: „Wspieramy się wzajemnie, bo żaden inny gatunek muzyki tego nie robi. W pewnym stopniu jesteśmy [w tym konflikcie-przyp. red. ]„. Zaproponował też Benzino zakończenie konfliktu. Benzino dość pozytywnie zareagować. W oświadczenie pozwoliło mu spojrzeć z innej perspektywy na matkę, która była narkomanką. Przez większość życia nienawidził jej za uzależnienie zawładnęło jego życiem i jak z nim funkcjonowałem.