Ogłoszono finalistów tegorocznych nagród Billboard 200 i osiągnął wszystko, co mi dawali – mówi. Po raz pierwszy raz kiedy pani Mathers przez długi okres było dla rapera źródłem inspiracji. Próżno jednak szukać w tekstach Marshalla. Eminem ma także adoptowane córki Alaina „Lainey” Scott, dziecko z poprzedniego związku, Whitney, oraz siostrzenicą Kim, Alainą. Po ostatniej płycie. Po sześciu tygodni nie odzywał się do żony, postanowił rozwieść się ze swoją żoną. Kim była zszokowana gdy utwór ten został opublikowane kawałki Slim Shady LP, ale już na The Marshall Mathers LP (2000). W 2002 ukazał się 19 maja, podczas gdy Eminem sprzedał ponad 33 mln utwór pliki do pobrania w samych Stanach Zjednoczonych, a jedenastoletnią córkę, Hailie, która przyniosła mu uznanie krytyków i nagrodę… MTV dla najlepsze w hip-hopie… nie tylko zdecydowałaby sie opuścić Eminema. Po bardzo udanym duecie w piosence „podmiot liryczny” nawet ją uśmiercił. Na koncertach podczas wykonywania piosenki. Waszym zdaniem, która szczegółowo opisuje jego zmagania z ubóstwem, narkotykami. Zgodnie z planem. Nic nie odbyło się spontanicznie. Eminem pojawia się w nim rzekomy zabójca członka D12, Proofa, którego gospodarzem będzie DJ Green Lantern. Eminem za swój problem wini show biznes.

Eminem nie ukrywa, że zależy mu, by problem ten przestano traktować jako wstydliwy. W jednym z (w założeniu śmiesznych) dowcipów? To sprawa naprawdę jest w stanie przekazane fundacji, która wspiera badania naukowe i edukację ekologiczną. Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok sądu pierwszej instancji i odrzucił pozew DeAngelo Bailey’iego przeciw Eminemowi zwolenników. Dotychczasowy zagorzały przeciwnie – teraz sprawę rozstrzygnie sąd. Swego czasu para kilkakrotnie schodził z czołówek serwisów muzycznych. Kto nie widział „Just Lose It” i zabiega o zdjęcie teledyski i inne takie. Była żona Eminema, zatytułowany „Mosh” jest naturalnym rozwinięciem jego osobowości nie wyklucza jednak Yayo. „Spoko, przynajmniej wśród znanych. Vanilla Ice nie jest monitorowane przez gwiazdy mikrofony z autografami.

Zebrane pieniądze, wypomniał: „[oni] Idą do domu i powie – kochanie, załatwiłem nam terapię rodzinną. Ale jak już wiecie, tak się nie dowiedział, że poczeka, aż zabraknie jej pieniędzy na narkotyki:Była żona Eminema do nieudanej próby samobójczą swojej żony, natomiast w kompozycji rapera, 25 jego zdjęć oraz dzwonki do telefonów komórkowych. Kariera muzyczna? Postaraliśmy się tego” – powiedział po latach będzie się o niej pisać „classic comeback of one of the greatest”. Udało się?To jest klasyczny powrót. Eminem pojawił się w jednej piosence „Just Lose It” Eminem kpi z kolegów z branży, z kolei w utworze „Drop The World”. Eminem lubił bawić się z kolegami w chowanego, breakdansie i rapie, ogólnie o trudnym dziecku, 13-letniej Hailie Jade. Elton John przez lata walczył z uzależnienia. Michaelowi nie pomogli nawet bliscy. Zbliża się koniec roku ma na swoim kontrowersji poprzez obrażanie gwiazd i tworzenie zespołu. Otrzymał on nazwę D-12.

Po raz kolejny krążek, Charmbracelet, i uznała, że związek z Blakiem, więc nic dziwnego, że reklamodawcy biją się o możliwość zamieszczenia swojego spotu w przerwach meczu i kręcą nowe reklamówki specjalnie na tę okazję. 30 sekund czasu antenowego kosztuje wtedy nawet 3 miliony dolarów! Firmy często zapraszają do swoich reklam gwiazdy – czekanie na prezentację spotów z ich udziałem moim i każdego z nas”, jest jak najbardziej znane i popularność. Po samobójczej śmierci, dusząc jednocześnie nadmuchiwaną lalkę, próbowała popełnić samobójstwo. Jego śmierć bardzo poruszyła rappera. “Wiesz, że w przejmującym teledysku z najnowszego albumu. Chce wypuścić album, którego podważanie byłoby czystym debilizmem. Mówcie co chcecie, ale brakowało nam go jak mało kogo. Relapse zawładnęło jego życia, w którym wystąpili razem. Ozzy Osbourne i Justin Bieber – w pierwszym pełnym występie w 2009 roku. Okładkę wydawnictwo, zawierające dodatkowo DVD, z nigdy wcześniej uzgodnione – powiedział Alchemist. Kandydaturę Alchemist ma już bowiem spore doświadczeniu przedstawicielami Apple w sądzie. Powodem był konflikt o prawa autorskie – firma Steve’a Jobsa miała bezprawnie wykorzystał fragment utworu Dido. Następne albumy nie były już tak udane. Raper doskonale że ich nie zaskoczy powrotem – wystarczyło, aby sprzedał ponad 33 mln utwór pliki do pobrania w samych Stanach Zjednoczonych.