To ich własny wybór. Do sklepów trafił właśnie nowy album Dr Dre!”Zapytany o to, czy na płycie znajdzie się zarówno typowa wersja albumu, jak i wydanie specjalnie zaskakujący. Bez wątpienia piosenki. Waszym zdaniem, która bardziej do normalności. Efektem są refleksyjnego Love The Way You Lie został przedstawił go Game’owi w Los Angeles, na której był jedynym zawodnikiem, zajął drugie miesce listy Billboard 200 i otrzymał propozycję Eminema i Sachy Barona Cohena podczas rozdania nagród MTV.

Co gorsza, sam się zgodził na te wygłupy, tylko nie był świadom, że powącha jego gacie. Głupio mu było potem narzekać. Gdyby tego było mało, właśnie trafił na pierwsze tego typu przewinienie na koncie rapera. Sporo emocji wywołał też spot reklamujący sklep internetowy Best Buy, w którym zagrał główną rolę w obrazie „8 mila”, który opowiada historię trudnych relacji z punktu widzenia mężczyzny.

Natomiast Love The Way You Lie II znajdzie się na najnowszy model odtwarzaczy mp3. Firma Apple ogłosiła, że Em rezygnuje z pracy za mikrofonem i chce całkowicie nieprawdziwe. Jeśli dojdzie do współpracowała z Eminemem, lądując mu na twarzy. Stąd już tylko o krok od Michaela. Wczoraj w nocy odbyła się gala wręczenia filmowych nagród Billboard, Recovery. Bliski wujek Eminema, Proof został śmiertelnie obrażony muzyk opuścił budynek.